3 ay önce
3 ay önce

Perakende İşletmeniz İçin Neden Bir Fotoğraf Kabini Etkinliği Düşünmelisiniz?

Perakende İşletmeniz İçin Neden Bir Fotoğraf Kabini Etkinliği Düşünmelisiniz?

İşletmeler her zaman daha fazla potansiyel müşteri oluşturmak ve daha fazla ürün satmak ister. Denenmiş ve test edilmiş yöntemlerden bazıları hala işe yarıyor olsa da, kalıpların dışında düşünen şirketler, müşterileri için ilginç ve ilgi çekici bir şey yaratırlarsa öne geçebilirler.

Fotoğraf kabini gibi bir şey sadece eğlenceli olmakla kalmaz, aynı zamanda müşteriye sonunda saklaması için bir şey verir. Öyleyse, perakende işiniz için bir fotoğraf stant etkinliği fikrini neden ciddi bir şekilde düşünmeniz gerektiğine dair bazı nedenlere bakalım.

İşte bu yüzden perakende işiniz için bir fotoğraf standı etkinliği düşünmelisiniz.

Kullanıcı verilerinin kolay toplanması

Müşterilerinizle eğlenceli ve ilginç bir şekilde etkileşim kurduğunuzda, genellikle kısa bir veri yakalama formunu gözden kaçırırlar. Perakende mağazaları için hızlı ve kolay bir şekilde fotoğraf kabini kiralayabilir ve hatta kurumsal etkinliklerde veya ticaret fuarlarında fotoğraf kabinleri  kurabilirsiniz .

Fotoğraflarını alma sürecinin bir parçası olarak, onlardan küçük bir form doldurmalarını veya bir hesap oluşturmalarını isteyebilirsiniz. Bu, birçok insan için buna değecek ve perakendecilerin müşteri verilerini almasının kolay ve zahmetsiz bir yoludur.

Bu süreç yalnızca müşterileriniz hakkında demografik bilgiler toplamanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda pazarlama kampanyalarınız için size e-posta adresleri de verebilir.

Markalı içeriği paylaşma

Sevdikleri bir şeyi – veya bir yerde – bulan müşteriler, onu dünyayla paylaşmayı severler. Sosyal medya, bunu yapmak için harika bir araç sağlayabilir ve ayrıca işyerinizde bir fotoğraf kabini kurduğunuzda veya bir fotoğraf kabini etkinliği düzenlediğinizde perakende mağazanız için de yardımcı olabilir.

İnsanların stantta fotoğraf çekmesine ve çevrimiçi olarak paylaşmasına izin vererek, markalı içeriğinizi binlerce potansiyel yeni müşteriye etkili bir şekilde göndermelerine izin vereceksiniz.

Buna, sosyal medyada fotoğraf içeriği ve araştırma ürünleriyle etkileşime giren insanların yüksek yüzdesini eklediğinizde, halk arasında yankı uyandıracak iyi bir kombinasyona sahipsiniz.

Etkileyicileri ve marka elçilerini gemiye alın

Marka elçileriniz veya etkileyicileriniz varsa, onlardan bu fotoğraf standı etkinliklerine katılmalarını isteyin. Markanız üzerinde olumlu bir etkisi olacak ve bu içeriği takipçileriyle paylaşmaktan keyif alacaklardır.

Artı olarak, diğer sosyal medya etkileyicilerini markanıza katılmaya teşvik edecek ve şirketinizi daha da fazla potansiyel müşteriye açacaksınız.

Kalabalığın arasından sıyrılın

Kurumsal veya perakende etkinliklerindeki çoğu şirket, insanlarla ayakta durma ve sohbet etme eğilimindedir ve insanlara dağıtmak için broşürlere sahiptir. İster mağazanızda ister başka bir yerde düzenlenen bir etkinlikte olsun, fotoğraf kabini gibi bir şeye sahip olarak, önünden geçen insanların ilgisini çekecek farklı bir şey yapmış olacaksınız.

Sahne ve arka planları değiştirebileceğiniz ve eğlenceli ve benzersiz hale getirmek için başka şeyler ekleyebileceğiniz için bu, birden fazla kez kullanılabilen bir şeydir.

Ayrıca, insanların şirket ayrıntılarınızla markalı bir şey almasını ve bunun hakkında başkalarıyla konuşmasını sağlamanın kolay bir yolu olabilir. Bu, mesajınızı gün içinde alacakları bir broşürden çok daha hızlı yayacaktır.

Çözüm

Perakende işletmenizin müşterileriyle daha iyi etkileşim kurmak ve markanızı daha da yaygınlaştırmaya yardımcı olmak istiyorsanız, bir fotoğraf standı etkinliği düzenlemek bunu mümkün kılmak için mükemmel bir yol olabilir. Öyleyse neden birlikte nasıl çalışabileceğimizi tartışmak   için Event Rhino ekibiyle bugün iletişime geçmiyorsunuz?

Paylaşın

En Çok Okunanlar
  88

  Küçük İşletme Sahipleri için İpuçları

  83

  Yeni Başlayanlar İçin Kolay Kılavuz

  71

  Bilmeniz Gereken Finansal Araç Türleri

  68

  Ticari Dava Neden Önemli ve Sürekli Büyüyor?

  65

  Kredi Puanını Yükseltmenin En Hızlı Yolları

  64

  Bitcoin teknolojisi hakkında bilmeniz gereken bazı şaşırtıcı gerçekler var.

  63

  Yapay Zeka Borsacıları Yatırımcılarını Nasıl Kazanıyor?

  59

  Sanal Gerçeklik Emlakta Ev Sahibi Ve İşte Nedeni

  55

  İşletmeniz İçin Hangi Görevleri Dış Kaynak Kullanacağınızı Nasıl Bileceksiniz?

  53

  Startup’ınızı Başlatmadan Önce Yapmanız Gereken 4 Şey

Copyright ©2021  İletişim-Çerez Politikası-Gizlilik Politikası-Hakkımızda

I Love Google

İletişim:hanifemeren5@gmail.com