3 ay önce
3 ay önce

En İyi 10 Sanal Asistan Şirket

En İyi 10 Sanal Asistan Şirket

İnternet sayesinde sanal asistanlardan (VA’lar) oluşan bir ekiple çalışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Web, projeleriniz üzerinde uzaktan çalışacak herhangi bir uzmanı bulmanızı ve kiralamanızı sağlar. Bu size, aksi takdirde birlikte çalışma fırsatı bulamayabileceğiniz çok çeşitli kişilerle çalışmak için gerekli sermayeyi sağlar. İşte mükemmel itibara ve uygun fiyatlara sahip on sanal asistan şirketi:

1. Uzak İş Arkadaşı

Remote CoWorker, bir sonraki sanal asistanınızı bulmanıza yardımcı olmak isteyen bir şirkettir. Her müşteriyle kişisel ilişkiler geliştirmeye odaklanır.

Şirket, önce işinizin niteliğini, yapmanız gereken işin türünü ve asistana ne sıklıkla ihtiyaç duyacağınızı görüştükten sonra uzman asistanlarından biriyle sizi eşleştirecektir. Her asistan, web geliştirmeden pazarlamaya kadar kendi alanında tamamen eğitimlidir, böylece müşteriler doğru becerilere sahip birini bulduklarından emin olabilirler.

2. Sanal

Zirtual, meşgul insanları sürekli büyüyen bu yapılacaklar listesinden geçmelerine yardımcı olabilecek asistanlarla eşleştiren harika bir şirkettir. ABD’de ev tabanlı VA işleri sunan ilk şirketlerden biri oldukları için onları duymuş olabilirsiniz.

Zirtual’ın VA’ları ABD’de yerleşiktir ve görevleri, müşterilerine çeşitli idari görevlerde yardımcı olmaktır. Bazı örnekler arasında randevu planlama, e-posta gönderme, telefon görüşmeleri yapma ve fatura oluşturma sayılabilir. İşletmeniz için bir şeyler araştırmak veya yaklaşan bir toplantı için bir sunum hazırlamak için birine ihtiyacınız varsa Zirtual’dan VA’ları da kiralayabilirsiniz.

3. Esnek İşler

FlexJobs, uzak, esnek bir program, yarı zamanlı ve serbest çalışma fırsatları konusunda uzmanlaşmış lider bir iş arama sitesidir. 30’dan fazla kariyer kategorisiyle FlexJobs, esnek bir iş fırsatı aracılığıyla daha iyi bir iş-yaşam dengesi arayan herkes için kullanımı kolay bir hizmettir.

4. Asistan Maçı

Asistan Eşleştirme, işletme sahiplerini yetenekli asistanlarla eşleştiren sanal bir asistan hizmetidir. 2005’ten beri var olan sanal asistan alanındaki en iyi bilinen şirketlerden biridirler. Asistan Eşleştirme, küçük işletmeler için çekici bir seçenek olabilir, çünkü aylık planları ayda sadece 50 dolardan başlayan fiyatlarla uygun maliyetlidir.

5. Annemi Kirala

HireMyMom, çocuklarını büyütürken evden çalışmak isteyen annelerle işletme sahiplerini buluşturan sanal bir asistanlık hizmetidir. Ajans, onun gibi ebeveynler için kreşe bir alternatif yaratmak isteyen bir anne olan Leslie Truex tarafından kuruldu. HireMyMom, diğer annelere yardım etme konusunda tutkulu asistanlara erişim sunar ve başarınızı önemser.

6. Kırmızı Uşak

Red Butler, tek görev desteğinden tam olarak yönetilen ve kişiselleştirilmiş bir hizmete kadar her şeyi sunan, hepsi bir arada bir sanal yardımcı şirkettir. Şirket, on yıldan fazla bir süredir sektörde, işletmelerle birlikte çalışmaktadır.

Red Butler, bu pazardaki en deneyimli şirketlerden biridir ve eksiksiz bir hizmet yelpazesi ve aylık 99 dolardan başlayan son derece rekabetçi fiyatlar sunar. Ekibi, profesyonel ve kaliteli hizmet sunmak için özenle seçilmiş ve iş başında eğitilmiştir.

7. 24/7 Sanal Asistan

24/7 Virtual Assistant, girişimcilere ve küçük işletmelere sanal sekreterlik ve idari hizmetler sunan lider bir sanal asistan şirketidir. 2009’dan beri faaliyet gösteriyorlar. Dış kaynak kullanımına yönelik yenilikçi yaklaşımları onları rekabette farklı kılıyor. Tüm idari ayrıntılarla ilgilenirken müşterilerinin ana işlerine odaklanmalarını sağlar.

8. Dünya Çapında 101

Worldwide101, büyüyen müşteri ağları için son derece deneyimli idari profesyonelleri işe alır. Buna avukatlar, CEO’lar, emlakçılar, danışmanlar vb. dahildir. Tüm çalışanlar, müşterilerin teknolojisi, yazılımı ve iş süreçleriyle çalışmak üzere taranır ve eğitilir.

WorldWide 101 satış desteği, sunumlar ve seyahat hazırlıkları sunar. Ayrıca CRM, web sitesi bakımı ve veri girişi ve çağrı yanıtlama gibi genel yönetim görevlerinde de uzmandırlar.

9. Görev Maddesi

Task Bullet, işletme sahiplerinin çeşitli günlük görevleri tamamlamalarına yardımcı olmak için sanal asistanlar sağlayan bir sanal asistan ajansıdır. Şirket, her ihtiyaca uygun paketlerle ölçeklenebilir hizmetler sunar ve 24 saat gibi kısa bir sürede bir asistan bulmanıza yardımcı olabilir.

Pazarlama, grafik tasarım, veri girişi ve diğer idari görevler dahil olmak üzere çok çeşitli hizmetler sunarlar. ABD merkezli Task Bullet, Google İncelemelerinde 5 yıldızlı bir derecelendirmeye sahiptir ve dünya çapında 1.000’den fazla müşteriye hizmet vermektedir.

10. Elit VA

Elite VA, girişimciler, profesyoneller ve yöneticiler için en çok talep gören sanal asistanlık hizmetlerini sunar. Görevlerinize öncelik vermeye ve üretkenliğinizi artırmaya odaklanırlar. Size, becerilerine ve önceki deneyimlerine göre özenle taranan ve seçilen en kaliteli sanal asistanları sağlamayı taahhüt ederler. Sanal asistanları pazarlama, yönetim, yazı, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi, web geliştirme, veri girişi ve daha pek çok alanda çalışır.

Çözüm

Harika bir Sanal Asistanın size getirebileceği avantajlar , her şeyi sizin için yapmaktan çok daha fazlasıdır. Sanal Asistanlar 7/24 ve ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda. Doğru olanı bulmak, şirketinizin her zamankinden daha hızlı büyümesini sağlayacaktır.

Paylaşın

En Çok Okunanlar
  88

  Küçük İşletme Sahipleri için İpuçları

  83

  Yeni Başlayanlar İçin Kolay Kılavuz

  71

  Bilmeniz Gereken Finansal Araç Türleri

  68

  Ticari Dava Neden Önemli ve Sürekli Büyüyor?

  65

  Kredi Puanını Yükseltmenin En Hızlı Yolları

  64

  Bitcoin teknolojisi hakkında bilmeniz gereken bazı şaşırtıcı gerçekler var.

  63

  Yapay Zeka Borsacıları Yatırımcılarını Nasıl Kazanıyor?

  59

  Sanal Gerçeklik Emlakta Ev Sahibi Ve İşte Nedeni

  55

  İşletmeniz İçin Hangi Görevleri Dış Kaynak Kullanacağınızı Nasıl Bileceksiniz?

  53

  Çerez Politikası

Copyright ©2021  İletişim-Çerez Politikası-Gizlilik Politikası-Hakkımızda

I Love Google

İletişim:hanifemeren5@gmail.com