4 ay önce
4 ay önce

Apecoin ile Shiba Inu ile Aynı Şey Olacak mı?

Kripto para piyasası, Bitcoin ve Ethereum’dan çok daha fazlasıdır. Neredeyse her hafta, kripto para piyasasını sarsmaya başlayan yeni kripto para birimleri ve jetonlarla ilgili haberler alıyoruz. Hemen yatırımcılar ve tüccarlar spekülasyon yapmaya başlar.

Son zamanlarda, ApeCoin adlı bir token, ilk 1000 Ethereum cüzdanı arasında en çok işlem gören kripto para birimi oldu.

Aslında, bu eğilim, kripto para birimi veri platformu WhaleStats tarafından belirtildiği gibi, art arda birkaç gün devam etti .

Ek olarak, jeton en çok satın alınan on jeton arasında altıncı ve ETH balinaları tarafından en çok kullanılan akıllı sözleşmeler arasında beşinci sırada yer alıyor.

ApeCoin nedir?

Merkezi olmayan kuruluş ApeCoinDAO, Web3 çabalarını güçlendirmek için kültür, oyun ve ticaret için bir belirteç olarak çok yakın zamanda ApeCoin’i piyasaya sürdü.

Yuga Labs’in Bored Ape Yacht Club (BAYC) non-fungible token (NFT) projesi Bored Ape Yacht Club (BAYC) ‘den ilham alan merkezi olmayan bir projedir.

Bored Ape Yacht Club (BAYC) markasının büyük popülaritesi nedeniyle NFT destekçileri topluluğu arasında çok beklenen bir token olmuştur.

Bu nedenle, tokenin onu destekleyen bazı büyük isimleri olmasına rağmen, ApeCoin’in hala çok fazla takipçisi yok. ApeCoin satın almak ister misiniz ? Belki de şimdi bunu yapmanın zamanıdır.

Nathan Head, ApeCoin jetonu sayesinde 75.000 dolar kazandı. NFT’lerin sanatçısı ve koleksiyoncusu, geçen yıl NFT Bored Ape Yacht Club #7865’i 4000 doların biraz üzerinde satın aldı. Head kısa süre önce 10950 ApeCoin jetonlarını toplam 75.000 $’a sattı – etkileyici bir getiri!

Token, her geçen gün popülaritesini artırıyor ve toplulukta önceki aylarda kazanılan ilgiyi kaybediyor gibi görünen diğer madeni paralarda olanların aksine, Madonna veya Snoop Dogg gibi ünlülerin desteğini bile alıyor.

İlgi kaybı durumunda, takipçi lejyonlarına sahip olmaya devam eden Shiba Inu’yu buluyoruz. Bununla birlikte, son veriler, “meme kripto para birimi” için coşkunun, aynı sahiplerin sayısındaki düşüşe paralel olarak azalacağını gösteriyor.

ApeCoin, Ethereum blok zincirine dayanan bir ERC-20 jetonudur. Şu anda dolaşımda olan 1 milyar ApeCoin jetonu var. Hepsi aynı anda basıldı.

ApeCoin, kripto varlık piyasalarında, hızlı bir şekilde 3.000 dolara ulaşıp ulaşamayacağını merak edenler olduğu için coşku ve heyecan yarattı.

ApeCoin zaten piyasa değeri açısından ilk 40 jeton arasında yer alıyor. Sonuç şaşırtıcı çünkü çok yeni bir token.

Shiba Inu coşkusu bitti mi?

SHIB, Ekim 2021’in sonlarında rekor seviyelere ulaştı ve yıl boyunca %2000’in üzerinde bir büyüme kaydetti. Ancak, o zamandan beri , kırılması mümkün olmayan bir düşüş trendine girmiş görünüyor .

CoinMarketCap verilerine göre 1 Mart ile 22 Mart 2022 arasında neredeyse %4’lük bir düşüş yaşadı.

Veriler, küresel olarak son 90 güne ait Google Trendler verilerine bakıldığında görülebileceği gibi, kripto para birimine zaman içinde genel ilgide bir düşüşü yansıtıyor.

Arama motorunun çevrimiçi topluluktaki trend verilerini ölçmek için kullandığı 0 ila 100 aralığından (100 en yüksek popülerlik puanı olmak üzere), “Shiba Inu” terimi 7 Şubat 2022 itibariyle 100’e ulaştı. Ancak, Mart ayında 22, 22 puana keskin bir düşüş kaydetti, yani ilgi ve aramalar yaklaşık% 75 düştü.

Yeni trend değişiklikleri göz önüne alındığında, bazıları şimdi ApeCoin’in gelişinden sonra tokenin Shiba Inu’nun çok uzun zaman öncesine kadar sahip olduğu tüm ilgiyi ve popülerliği yakalamayı başarıp başaramayacağını merak ediyor. ApeCoin başarılı olacak mı?

Paylaşın

En Çok Okunanlar
  89

  Küçük İşletme Sahipleri için İpuçları

  87

  Yeni Başlayanlar İçin Kolay Kılavuz

  76

  Bilmeniz Gereken Finansal Araç Türleri

  69

  Ticari Dava Neden Önemli ve Sürekli Büyüyor?

  65

  Bitcoin teknolojisi hakkında bilmeniz gereken bazı şaşırtıcı gerçekler var.

  65

  Kredi Puanını Yükseltmenin En Hızlı Yolları

  63

  Yapay Zeka Borsacıları Yatırımcılarını Nasıl Kazanıyor?

  59

  Sanal Gerçeklik Emlakta Ev Sahibi Ve İşte Nedeni

  55

  İşletmeniz İçin Hangi Görevleri Dış Kaynak Kullanacağınızı Nasıl Bileceksiniz?

  53

  Startup’ınızı Başlatmadan Önce Yapmanız Gereken 4 Şey

Copyright ©2021  İletişim-Çerez Politikası-Gizlilik Politikası-Hakkımızda

I Love Google

İletişim:hanifemeren5@gmail.com